E-Göç, E-İkamet, Randevu, Danışmalık Hizmeleri

Kısa Dönem İkamet İzni Nedir?

Türkiye Cumhuriyetine vize ya da vize mufiyeti belgesi ile giriş yapmış olan yabancı uyruklu vatandaşlar,başvuruda bulunmaları ve gerekli koşulları sağladıkları takdirede 1(bir) yıla kadar kısa dönem ikamet izni alabilmektedirler.Kısa dönem ikamet izni alabilmeleri için vize ya da vize muafiyeti belgesi ile Göç ve İltica Bürolarına başvuru talebinde bulunarak randevu oluşturmaları ve randevu süresine kadar istenilen evrakların eksiksiz olarak hazırlanması gerekmektedir.

E Randevu Danışmanlık Göç İdaresi'nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. E Randevu Danışmanlık hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although E Randevu Danışmanlık is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. E Randevu Danışmanlık cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.

Hızlı Başvuru