E-Göç, E-İkamet, Randevu, Danışmalık Hizmeleri

Hemen bizimle iletişime geçin.

Değerli kullanıcılarımız geçiş başvurusu, ilk başvuru ve uzatma başvurusu sırasında oldukça yoğun ve karmaşık görünen işlemler konusunda destek ihtiyacınız olursa bize bildirin.

 
Mahall Ankara
Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı B Blok 11. Kat No:123

Adresimiz

 
T: +90 850 532 08 93

Bizi arayın

 
[email protected]

Mail atın

 

Online İkamet Randevu Danışmanlık Göç İdaresi'nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. Online İkamet Randevu Danışmanlık hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although Online İkamet Randevu Danışmanlık is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. Online İkamet Randevu Danışmanlık cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.