E-Göç, E-İkamet, Randevu, Danışmalık Hizmeleri
Hakkımızda

Göç işlemlerinde hızlı danışmanlık…

Online İkamet Randevu Danışmanlık olarak yıllardır süregelen çalışmalarımızın verdiği deneyim ve danışmalık sektöründe gösterdiğimiz aktif rol sayesinde sizlere en güvenilir ve en uygun şekilde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Alanında uzman kadrosuyla ve 6 farklı dilde hizmet veren çağrı merkeziyle çalışmalarını sürdürmekte olan kurumsal danışmanlık şirketiyiz.

Müşteri memnuniyetinin esas alındığı Online İkamet Randevu Danışmanlık kurumsal danışmalık şirketimizde en temel yapı taşının iletişim olduğunun bilincinde ve bu yönde tecrübeli kadromuz ile birlikte sizleri en doğru şekilde yönlendirmek için dinamik ve her gün kendini yenileyen bir sistem ile çalışmaktayız.

Online İkamet Randevu Danışmanlık kurumsal danışmalık devletin yetkili bir kurumu olmayıp,sizlere GÖÇ İDARESİ başvuruları sürecinde danışmanlık hizmeti veren bir kuruluşdur.

about-image

Türkiye’de Oturma İzni almak için gerekli şartları yerine getirebiliyorsanız danışmanlık hizmeti almadan önce lütfen kendiniz başvuru yapmayı deneyiniz, Oturma izni başvuruları Göç İdaresi web sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Randevu işlemleri

Çağrı merkezimizi arayın.

Hemen Ara

0 850 532 08 93

Temel İlkelerimiz:

Güvenilirlik Nitelikli Hizmet Sunmak Çözüm Odaklı Olmak Ayrım Gözetmemek Uzmanlık Şeffaflık.

Başarının yolu, konuşmayı bırakmak ve yapmaya başlamaktır.

İnsan Kaynakları Politikamızın Temel İlkeleri

Sistem Geliştirme

Kurumumuzun faaliyetlerini en etkin ve verimli bir şekilde yerine getirebilmesini sağlayacak insan kaynağının niteliklerinin belirlenmesi, seçilmesi ve işe alınması süreçleri ile ilgili sistemi oluşturmak ve uygulamaya koymak

Eğitim Programları

Çalışanlarımızın işinin niteliğinde meydana gelen her türlü gelişme ve değişmelerden geri kalmaması, görev tatmininin yükseltilmesi, iş ortamında daha başarılı olmalarının sağlanması için gereken bilgi, beceri, tutum ve davranışları kazandırmayı amaçlayan eğitim programlarını tespit etmek, uygulamak ve kurum yararına sonuçlarını değerlendirmek

Kariyer Yönetimi

Çalışanların kurum içinde sürekli gelişimlerini sağlayan, kendilerini bulundukları konumun üzerindeki sorumluluklar için hazırlayan, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanlarımızın en etkin şekilde değerlendirilmesine olanak tanıyacak bir kariyer yönetim sistemi oluşturmak ve hayata geçirmek,

İş Analizleri

Kurumda gerçekleştirilen işlerin kapsamı, insan kaynağı gereksinimi ve çalışma koşulları hakkında bilgi toplamak ve bu bilgiye dayalı iş analizleri yapmak, değişen koşullara uygun şekilde iş tanımları hazırlamak

Personel Politikamızın Temel İlkeleri

Başvuru Türleri

Online İkamet Randevu Danışmanlık sisteminde tercih edilen randevu tarih ve saattinde bulunulan ildeki İl Göç İdaresi Müdürlüğüne istenilen evraklarla başvurulması gerekmektedir.

İlk Başvuru

İlk kez ikamet izni başvurusu yapıyorum.

Başvuru Yap
Geçiş Başvurusu

İkamet izni geçiş başvurusu yapıyorum.

Başvuru Yap
Uzatma Başvurusu

İkamet izni uzatma başvurusu yapıyorum.

Başvuru Yap

İkamet İzinleri Hakkında Detaylı Bilgi:

Başvuru için gereken alanların doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Özellikle Türkiye’ye giriş yaptığınız pasaport numaranızı ön kayıt formundan itibaren doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

Online İkamet Randevu Danışmanlık Göç İdaresi'nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. Online İkamet Randevu Danışmanlık hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although Online İkamet Randevu Danışmanlık is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. Online İkamet Randevu Danışmanlık cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.