Randevu Talebiniz alınmıştır
Onay

İlgili birimdeki danışmanlarımız randevunuzun onaylanması için sizinle 0 (850) 532 58 83 numaradan mesai saatleri içerisinde sizinle iletişime geçeceklerdir. İşlemleriniz ile ilgili detaylı bilgi mail adresinize iletilmiştir. Lütfen e-postalarınızı kontrol ediniz ! Teşekkürler…

E-Göç Online Göç İdaresi'nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. E-Göç Online hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although E-Göç Online is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. E-Göç Online cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.