E-Göç, E-İkamet, Randevu, Danışmalık Hizmeleri
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sınırları içerisinden farklı bir ülkeye geçiş yapacak olan yabancı uyruklu vatandaşların talep edebilecekleri başvuru türüdür. Başvuruda bulunacak olan yabancı uyruklu vatandaşlar gerekli şartları sağladıkları takdirde istenilen belgeleri Türkiye Cumhuriyetinde bulunan yetkili mercilere eksiksiz ve zamanında teslim ederek geçiş başvurusunda bulunabilirler.

İkamet İzni Geçiş Başvurusu Randevu Talep Formu

Adınız *

Soyadı *

Doğum Tarihi *

Başvuru Şekli *

Başvuru Nedeni *

Başvuru Yapacağınız İl*

Cep Telefonu *

Size Ulaşabileceğimiz Cep Numarası

E-Posta

Güncel olarak kullandığınız email adresiniz.


İşlemlere Devam Edebilmeniz İçin Onaylamanız Gereken Metinler:
E Randevu Danışmanlık Göç İdaresi'nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. E Randevu Danışmanlık hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although E Randevu Danışmanlık is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. E Randevu Danışmanlık cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.

Hızlı Başvuru