E-Göç, E-İkamet, Randevu, Danışmalık Hizmeleri

Göç İdaresi randevusuz başvuru kabul etmemektedir. E-İkamet başvurusu için randevu almanız gerekmektedir.

E-İkamet Hızlı Başvuru Formu

İşlemlere Devam Edebilmeniz İçin Onaylamanız Gereken Metinler:
E-İkamet Online Randevu Servisi

E-İkamet randevu destek talebi oluşturmak için formu eksiksiz doldurun. Detalı bilgi ve hazırlamanız gereken ekraklar talebiniz doğrultusunda tarafınıza iletilecektir.

E-ikamet Ücretsiz Danışma Hattı 0 850 532 58 83

İkamet İzinleri

İkemet izinleri, Aile, Turistik, Öğrenci ve Diğer ikamet izinleri ile birlikte bir kaç çeşide ayrılmaktadır. Türkiye’de ki kalış amacınıza uygun ikamet izni başvurusunda bulunmanız gerekir.

E-İkamet İşlemleri

E-İkamet Randevu İşlemleri İçin Çağrı Merkezimizi Arayın

Hemen Ara

Online İkamet Randevu Danışmanlık Göç İdaresi'nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. Online İkamet Randevu Danışmanlık hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although Online İkamet Randevu Danışmanlık is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. Online İkamet Randevu Danışmanlık cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.