E-Göç, E-İkamet, Randevu, Danışmalık Hizmeleri
Türkiye Yabancı Oturma İzni Uzatma

Daha önce ikamet izni başvurusunda bulunup da ikamet izni alan yabancı uyrukluların, ikamet izni süre bitiminden önce oturma izni uzatma başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Türkiye sınırlarında oturma, çalışma izni süresi bitimine yaklaşan yabancılar, ikamet izni bitiminden en fazla 60 gün öncesindeki bir günde ve son tarih olarak izin bitim tarihinden birkaç gün önce kesinlikle oturma izni uzatma başvurusu yapmak zorundadırlar.

Online İkamet Randevu Danışmanlık Göç İdaresi'nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. Online İkamet Randevu Danışmanlık hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although Online İkamet Randevu Danışmanlık is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. Online İkamet Randevu Danışmanlık cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.